Mizoram Ranking Table Tennis Championship-2019 zawhfel a ni

Mizoram Table Tennis Association (MTTA) buatsaih, Mizoram Ranking Table Tennis Championship-2019 chu Inrinni khan zawhfel niin a pumpui ah TechMaze, Aizawl chu an champion.
New Serchhip Community Hall-a khelh Mizoram Ranking Table Tennis Championship hi Inrinni chawhnu khan Serchhip District Table Tennis Association President, Vanlalchanchin-\hahrilmawia kaihhruaiin a kharna neih a ni a, he hunah hian MTTA Senior Adviser, Samuel Ramdinthara chu khuallian-ah hman niin Ser-chhip District in Mizoram-a Table Tennis intihsiakna liantham hlawhtling taka a thleng chu lawmawm a tih thu sawiin, Aizawl-a Tournament an buatsaih ah pawh Serchhip nu leh pa ten an fa te \ha taka an \awiawm \hin te chu lawmawm a tih thu a sawi a. Hemi atana hruaitu \ha tak tak an nei chu lawmawm an tih thu a sawi bawk.
He hunah hian Organising Committee Secretary, F. Lalramdinliana chuan report pein tun \umah hian Category 18-ah inelna neih a nih thu leh District 4 a\angin infiammi 175 an tel thu a sawi bawk. Hemi hnu hian intihsiakna a lawmman sem zui nghal niin a pumpui-ah Gold 7 latu TechMaze chu an champion a, Gold 5 latu Serchhip District Table Tennis Association chu pahnihna an ni bawk.
Mizoram Ranking Table Tennis Tournament result kimchang :
Mini Cadet Girl’s Singles :
1st Lallawmkimi, Serchhip DTTA
2nd Lalrotluangi, SDTTA
Mini Cadet Boy’s Singles :
1st Lalruatfela, SDTTA
2nd Rammuanpuia, SDTTA
Cadet Gilr’s Singles :
1st C. Lalremsiami, SDTTA
2nd Lallawmkimi, SDTTA
Cadet Boy’s Singles :
1st K. Lalruatmawia, SDTTA
2nd Eric Lalruatsanga KDTTD
Sub-Junior Girl’s Singles :
1st Malsawmtluangi, Techmaze
2nd Lalrinnungi, Techmaze
Sub-Junior Boy’s Singles :
1st Thangsiamsanga, Synod HSS
2nd Lalhmingmawia, SDTTA
Junior Girls’ Singles :
1st Malsawmtluangi, Techmaze
2nd Lalremsiami, SDTTA
Junior Boy’s Singles :
1st Thangsiamsanga, Synod HSS
2nd C. Lalmuanawma PHE
Youth Girl’s Singles :
1st Christina VL. Hluzuali, Techmaze
2nd Malsawmtluangi, Techmaze
Youth Boy’s Singles :
1st John Zamliana, PHE
2nd C. Lalmuanawma, PHE
Women’s Singles :
1st Lalthansangi Sailo, Techmaze
2nd Monita Soha, Techmaze
Men’s Singles :
1st John Zamliana, PHE
2nd Sangtea, Techmaze
Women’s +35 Singles :
1st K. Lalruatkimi, Kolasib DTTA
2nd Ngurhmingliani, Dawrpui Vengthar
Men’s +35 Singles :
1st Zorema Pachuau, Techmaze
2nd Lalngainatawma, Tuikhuahtlang
Sub-Juinor Girl’s Team :
1st Techmaze
2nd Serchhip-A
Sub-Junior Boy’s Team :
1st Serchhip-A
2nd Serchhip-B
Women’s Team :
1st Techmaze-A
2nd Techmaze-B
Men’s Team :
1st PHE
2nd Techmaze

Comments

Popular posts from this blog

PAN CARD an tih teh fo hi - Laldinpuia